Transformacinio koučingo sesija

Transformacinio koučingo sesija

Koučingas motinystės tema apima platų spektrą, nuo emocinio balanso esant nevaisingumui, susiduriant su gyvenimo pokyčiais ir iššūkiais nėštumo metu, esant gimdymo baimei bei kylant sunkumams po gimdymo.

Kas yra transformacinis koučingas?

Transformacinis koučingas dar kitaip vadinamas įsitikinimų ir vertybių koučingu. Sesijos metu vyksta darbas su vidinėmis nuostatomis, suvokimais, kurie paaiškina, kodėl patiriate konkrečias emocijas, kodėl kūno fiziologija į tuos išgyvenimus reaguoja būtent taip.

Aiškiai suvokus priežastis toliau išlaisvinami psichiniai ir emociniai ryšiai, patiriama nauja perspektyva, kitoks savęs pajautimas.

Kam reikalingas koučingas motinystės tema?

Motinystė yra iš esmės transformuojanti patirtis. Kalbėti apie nėštumo sunkumus, gimdymo baimę ar nevaisingumą labai svarbu. Mums dažnai atrodo, kad tai visiškai natūralus, gamtos dikuojamas diktuojamas virsmas, todėl moteris dažnai visą tai išgyvena savyje.

Susiduriant su nevaisingumu ar nesivystančiu nėštumu patiriama gili ilgalaikė krizė. Nėštumo metu vyksta dideli ir spartūs pokyčiai ne tik kūne, bet ir moters psichikoje. Gimdymo baimė ir įtampa gimdymo metu gali būti viena pagrindinių sunkaus gimdymo priežasčių. Po gimdymo susiduriame su nauja realybe, nauju savęs ir aplinkos suvokimu ir prie pasikeitųsį vaidmenį ne visada pavyksta priimti sklandžiai.

– Esant nevaisingumui koučingo sesijos padeda paleisti su tuo susijusias įtampas, pasiekti atsipalaidavimo būseną.

– Išgyvenant neplanuotą nėštumą atsakymai randami iš vidaus ir pasiekiama proto ramybė.

– Patiriant gimdymo baimę atrandamos giluminės jos priežastys ir kuriamas naujas suvokimas bei patyrimas.

– Patiriant emocinį nestabilumą po gimdymo, dažnai kyla prasmės ir savirealizacijos klausimas, kuris ilgainiui nesprendžiamas gali tapti viena iš pogimdyvinės depresijos priežasčių.

Atsiradus su nėštumu susijusiems negalavimams, kaip gestacinis diabetas, aukštas kraujospūdis, intoksikacija, tenka kesti daugybę įpročių, kyla vidinis nerimas, neaiškumas. Kartu su koreguojama gyvensena transformacinis koučingas padeda keisti įpročius ne per dideles valios pastangas ar vidinį konfliktą, bet atrandant vidinę motyvaciją, keičiant santykį su maistu, su savimi ir savo kunu.

Patiriant stresinius išgyvenimus bei ilgai besitęsiančią įtampą nėštumo metu prastėja ne tik vaisiaus aprūpinimas maistinėmis medžiagomis, keičia kūno fiziologiniai procesai, hormonų veikla. Koučingo sesija padeda maksimaliai mažinti įtampą, keisti emocinę bei fizinę kūno būseną keičiant reakcijas į esamas aplinkybes.

Tokios sesijos padeda išsivaduoti iš emocinės įtampos, įveikti stresą, baimę bei sumažinti su įtampa susijusių negalavimų pasireiškimą.

Vienos sesijos trukmė – 1 val. (+/- 15 min.)


Daugiau apie mane

Žiniasklaidoje apie mane neščiųjų koučingas

Norite sužinoti daugiau?